KONST / Litografier / Färglitografi 13978037
nr 1397 8037
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 170/260, daterad -75. Motivet: 20x23, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:21:55
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman